Warsztaty z Samoobrony

Za nami warsztaty z samoobrony. Dziękujemy wszystkim uczestniczkom za obecność, otwartość i stworzenie wspierającej atmosfery 💛

Wielkie podziękowania kierujemy do prowadzącego – Pawła Kołodzieja – za profesjonalizm i jasny, konkretny sposób przekazywania wiedzy.

Podczas zajęć pracowałyśmy nie tylko nad podstawami samoobrony, ale też nad umiejętnościami przydatnymi na co dzień: koncentracją, opanowaniem i reagowaniem w trudnych sytuacjach. To one często pomagają uniknąć zagrożenia lub zareagować pewnie i adekwatnie.

Każda z uczestniczek wyszła z tych warsztatów z konkretną wiedzą i większym poczuciem sprawczości.

Na zakończenie był czas na rozmowę przy wspólnym stole — spokojne, wartościowe chwile razem 😊

W Stowarzyszeniu Pomocy Dziewczętom wspieramy młode kobiety w budowaniu siły, poczucia bezpieczeństwa i zaufania do siebie.

Warsztaty zostały zrealizowane we współpracy z Urzędem m.st. Warszawy Dzielnicy Mokotów w ramach projektu finansowanego ze środków publicznych.

Najnowsze wpisy

Warsztaty z Samoobrony

Za nami warsztaty z samoobrony. Dziękujemy wszystkim uczestniczkom za obecność, otwartość i stworzenie wspierającej atmosfery Wielkie podziękowania kierujemy do prowadzącego – Pawła Kołodzieja – za

Więcej »

Być razem

Uczniowie spotykali Jezusa Zmartwychwstałego w drodze, przy stole i w codzienności. My też wczoraj wieczorem spotkałyśmy się na Eucharystii, a potem przy wspólnym stole i

Więcej »

Wspólny czas

Były warsztaty, rozmowy… a potem coś bardzo zwyczajnego, lepienie pierogów. Mieszkanki same się zorganizowały. Przygotowały farsz, ciasto a potem usiadły razem do stołu. I było

Więcej »