Kolejne warsztaty za nami

Sobotnie warsztaty w Domu Eleonory były wyjątkowym spotkaniem pełnym emocji, refleksji i uważności.

Zajęcia prowadziła Aneta Cieśla – psycholog i psychoterapeutka, która z dużym i zaangażowaniem stworzyła bezpieczną przestrzeń do rozmowy i pracy z emocjami. Rysowałyśmy „zupę emocji”, próbując w symboliczny sposób pokazać swój stan wewnętrzny.

Podczas „spaceru przyjemnościowego” skupiałyśmy się na małych, przyjemnych bodźcach i obserwowałyśmy, jak wpływają one na nasze ciało oraz samopoczucie.

Rozmawiałyśmy również o dzienniku wdzięczności, o odkrywaniu własnych zasobów oraz o tym, jak rozpoznawać i nazywać emocje, by lepiej rozumieć potrzeby, które za nimi stoją.

Pojawiło się wiele cennych wskazówek dotyczących regulacji emocji, akceptacji siebie i sposobów wspierania siebie w trudniejszych momentach.

Warsztaty miały bardzo ciepły i poruszający charakter. Było w nich dużo szczerości, kobiecej energii, zatrzymania i uważności na siebie nawzajem.

W trakcie spotkania znalazł się również czas na kawę, herbatę, ciasto własnej roboty i wspólne rozmowy, które stały się okazją do bliższego poznania się i integracji uczestniczek. To było piękne i wartościowe spotkanie, które zostawiło w nas wiele refleksji, dobrych emocji i inspiracji do dalszej pracy ze sobą.

Wydarzenie zostało zorganizowane przy współpracy z Urzędem Miasta dzielnicy Mokotów.

Najnowsze wpisy

Kolejne warsztaty za nami

Sobotnie warsztaty w Domu Eleonory były wyjątkowym spotkaniem pełnym emocji, refleksji i uważności. Zajęcia prowadziła Aneta Cieśla – psycholog i psychoterapeutka, która z dużym i

Więcej »

Warsztaty z Samoobrony

Za nami warsztaty z samoobrony. Dziękujemy wszystkim uczestniczkom za obecność, otwartość i stworzenie wspierającej atmosfery Wielkie podziękowania kierujemy do prowadzącego – Pawła Kołodzieja – za

Więcej »

Być razem

Uczniowie spotykali Jezusa Zmartwychwstałego w drodze, przy stole i w codzienności. My też wczoraj wieczorem spotkałyśmy się na Eucharystii, a potem przy wspólnym stole i

Więcej »

Wspólny czas

Były warsztaty, rozmowy… a potem coś bardzo zwyczajnego, lepienie pierogów. Mieszkanki same się zorganizowały. Przygotowały farsz, ciasto a potem usiadły razem do stołu. I było

Więcej »