Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!

„Noc stała się widna jak dzień, rozkoszna dla ludzi i zwierząt. Przybyły rzesze ludzi, ciesząc się w nowy sposób z nowej tajemnicy. Bracia śpieszyli, oddając Panu należne chwały, a cała noc rozbrzmiewała okrzykami wesela. Święty Boży stał przed żłóbkiem, pełen westchnień, przejęty czcią i ogarnięty przedziwną radością.”  (1Cel 85)

Drogie Panie i Przyjaciele naszego Stowarzyszenia!

         Życzę, by Nowonarodzony Jezus znalazł swój dom w Waszych sercach, a ten błogosławiony czas szczególnego spotkania z Nim wypełniony był prawdziwą radością, weselem, pokojem i wzajemną bliskością.

        Niech świętowanie narodzin Jezusa zaowocuje nową jakością życia
i spojrzenia na otaczającą rzeczywistość. Niech pozwoli z większą nadzieją i odwagą przeżywać codzienność oraz patrzeć w przyszłość.

        Życzę, by łaska i pokój Bożego Narodzenia były obecne w każdym dniu Nowego 2024 Roku.

                                                         Z pozdrowieniami i modlitwą

                                         Elżbieta Kordas

Najnowsze wpisy

ZAPRASZAMY!

Serdecznie zapraszamy byłe i obecne Mieszkanki warszawskiego Hostelu SPD na spotkanie świąteczne 6 stycznia 2024! Oczywiście w Hostelu, o godz. 16.00. Prosimy o potwierdzenie udziału

Więcej »

Którędy do nieba?

Odpowiedzi udzielił ks. Łukasz Nycz w homilii na temat Adwentu podczas Mszy Św. 12 grudnia 2023. Drugim przewodnikiem była p. Maria Szulikowska, autorka m. in.

Więcej »

Niedługo Święta…

W warszawskim Hostelu 9 grudnia 2023 przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia rozpoczęły się od wypiekania pierników. Mieszkanki włożyły w nie całe serce!

Więcej »

Co łączy w Hostelu SPD?

Według Mieszkanek Hostelu, m. in. talenty, potencjał, kuchnia i poczucie humoru… 5 grudnia 2023 podczas warsztatów „nietuzinkowe Eleonorki” określały fundamenty relacji, jakie tworzą w Hostelu.

Więcej »

Nietuzinkowe Eleonorki

Taką nazwę nadały sobie Mieszkanki warszawskiego Hostelu podczas równie nietuzinkowych warsztatów o POTENCJALE SPOŁECZNOŚCI, który odbył się 14 listopada 2023. Rozpracowując pojęcie potencjału i określając

Więcej »